Spółdzielnia Mieszkaniowa im. H. Cegielskiego
http://smcegielskiego.pl

06 października 2017 11:07 | Aktualności

KOMUNIKAT

Informujemy, że zamknięcie wjazdu na Osiedle Hetmanskie (uruchomienie szlabanów) zaplanowane zostało na 6 listopada 2017 roku.

W związku z powyższym jest możliwość zgłoszenia numerów telefonów osób uprawnionych do wjazdu na teren Osiedla Hetmańskiego.


 

Instrukcja wjazdu i wyjazdu

systemu automatycznej kontroli parkingu na os. Hetmańskim

 

System wjazdu i wyjazdu z terenu parkingu oparty jest na komunikacji GSM.

 

W celu wjazdu na teren parkingu należy podjechać do rogatki szlabanowej wjazdowej i zatrzymać pojazd na oznaczonym polu pętli indukcyjnej oraz dokonać połączenia telefonicznego z numerem gsm: 604328972.

 

Po weryfikacji numeru z jakiego dokonywane jest połączenie szlaban wjazdowy wykona cykl otwarcia i pozostanie otwarty do momentu opuszczenia przez pojazd oznaczonych na kolor żółty pól pętli indukcyjnych. Po opuszczeniu pętli indukcyjnych nastąpi automatyczne zamknięcie szlabanu.


W celu wyjazdu z terenu parkingu należy podjechać do rogatki szlabanowej wyjazdowej i zatrzymać pojazd na oznaczonym polu pętli indukcyjnej oraz dokonać połączenia telefonicznego z numerem gsm: 604328941.

 

Po weryfikacji numeru z jakiego dokonywane jest połączenie szlaban wyjazdowy wykona cykl otwarcia i pozostanie otwarty do momentu opuszczenia przez pojazd oznaczonych na kolor żółty pól pętli indukcyjnych. Po opuszczeniu pętli indukcyjnych nastąpi automatyczne zamknięcie szlabanu.