Galeria

60-lecie Spółdzielni

Ilość zdjęć: 18

Spotkanie wieńczące obchody 60. rocznicy Spółdzielni Mieszkaniowej im. H. Cegielskiego

pokaż więcej »

Koncerty z okazji 60. rocznicy powstania Spółdzielni

Ilość zdjęć: 12

W ramach obchodów 60. rocznicy Spółdzielni Mieszkaniowej im. H. Cegielskiego 3 sierpnia 2018 roku na os. Hetmańskim odbył się spektakl muzyczno-taneczny "W świecie bajek" w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego oraz koncerty "Niemen cover" i zespołu "Wędrowne Gitary"

pokaż więcej »

Wizualizacja projektu modernizacji budynku przy ul. Langiewicza 23

Ilość zdjęć: 4

Wizualizacja ocieplenia elewacji i modernizacji budynku przy ul. Langiewicza 23

pokaż więcej »

Otwarcia boiska do gry w piłkę nożną na os. Hetmańskim

Ilość zdjęć: 12

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2014 roku na Osiedlu Hetmańskim uroczyście otwarto boisko do gry w piłkę nożną, wybudowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. H. Cegielskiego, której Prezes Waldemar Witkowski uroczyście przeciął wstęgę i tym samy zaprosił wszystkich najmłodszych mieszkańców Osiedla do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. Pokazowy trening piłkarski przeprowadziła Akademia Kreatywnego Futbolu z komentarzem reprezentanta Polski Marcina Urbasia. Rozegrano także dwa mecze w grupie dzieci oraz rodziców, a na dzieci czekały piłki i słodycze.

pokaż więcej »

Jubileusz 55-lecia Spółdzielni

Ilość zdjęć: 30

W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczystość z okazji 55-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej im. H. Cegielskiego. Obchody jubileuszu odbyły się w sali Markietanka w Domu Żołnierza. W uroczystej gali uczestniczyło około 200 osób, m.in. członkowie spółdzielni, pracownicy, przedstawiciele władz samorządowych i państwowych. Uroczystość stała się okazją do wyróżnienia i wręczenia odznaczeń dla zasłużonych członków spółdzielni przez Jerzego Jankowskiego Prezesa Krajowej Rady Spółdzielczej. Natomiast na ręce Waldemara Witkowskiego Prezesa Spółdzielni wręczono najwyższe odznaczenie samorządowe - Odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”, którą wręczał Mateusz Klemenski Wicemarszałek Województwa. Uroczystość swoim występem uświetnił Chór Nauczycielski im. J. Padewewskiego.

pokaż więcej »

Certyfikat Wielkopolska Jakość

Ilość zdjęć: 5

W dniu 17 maja 2010 roku Spółdzielni Mieszkaniowej im. H. Cegielskiego przyznano certyfikat jakości – Wielkopolska Jakość. Certyfikat został wręczony na zebraniu Rady Nadzorczej na ręce Przewodniczącej Rady Nadzorczej - Jolanty Wojtkowiak i Prezesa Zarządu - Waldemara Witkowskiego przez przedstawiciela Wielkopolskiego Instytutu Jakości, który omówił przeprowadzoną w Spółdzielni kontrolę jakości i zarządzania. Otrzymany certyfikat jakości świadczy o najwyższych standardach obowiązujących w Spółdzielni.

pokaż więcej »

Odznaczenia dla pracowników Spółdzielni

Ilość zdjęć: 20

22 maja 2009 roku czternastu pracowników Naszej Spółdzielni zostało odznaczonych złotymi i srebrnymi medalami za długoletnią służbę, które w imieniu Prezydenta RP wręczył Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek.

pokaż więcej »

Copyright (C) 2020 by IDcom Group Sp. z o.o.
projekt i realizacja: IDcom.pl